Web Hizmetleri

Web Site Tasarımı

Herşey bir web sitesi kurmak ile başlar. İnternetteki yerinizi almak için doğru adrestesiniz.

Web Hizmetleri » Web Site Tasarımı

Web Site Tasarımı

Web sitesi en ucuz ve en etkili reklam yöntemidir. Ancak çağımızdaki rekabet üst düzeydedir bu nedenle kriterler her geçen gün değişmektedir. Web siteniz için etkiliyici bir tasarım yapmak yeterli değildir çünkü artan rekbet arama motorlarının kriterlerinide değiştirmektedir.

Etkiliyici bir web tasarımı yaptıktan sonra sitenize ziyaretçi çekmek sitenizin trafiğini arttırmak içinde yapılması gerekenler vardır. Arama motorların'da üst sıralarda olmak bunlardan bir tanesidir. Aramalarda üst sıralarda olmak için öncelikle sitenizin arama motorlarının kritierlerine uygun olması gerekir.

İnternette yapılan aramaların %65'inin mobilden yapıldığını düşündüğümüzde web sitenizin öncelikle mobil uyumlu olması gerektiğini anlayabilirsiniz. Mobil uyumlu olmak demek sadece günümüzde responsive adı verilen bir web tasarımı kullanmakla bitmiyor. Responsive bir tasarımla evet tüm tarayıcılara ve mobil cihazlara uygun bir tasarım sahibi oluyorsunuz ancak bu ziyaretçileriniz için yeterli olmayabilir. Web sitenizin %65 oranında mobilden kullanılacağı için sitenizin dizaynında mobil kullanılabilirliğine öncelik verilmesi gerekir.

Arama motorlarındaki önemli kriterlerden bir taneside hız'dır. Yapılan incelemelerde açılma süresi 5 saniyeyi aşan sitelerde ziyaretçilerin hemen çıkış yaptıkları görülmektedir. Sitenizin hızı sitenize gelen ziyaretçi için çok önemlidir. Sitenizin hızlı açılması ve içerik sayfalarının hızlı açılması sitenize uğrayan ziyaretçilerin sitenizde daha fazla zaman geçirmelerini sağlayacaktır buda arama motorlarında üst sıralara çıkabilmeniz'de önemli bir etken olucaktır. Sitenizin hızının kriterlere uygun bir seviyeye getirilebilmesi için hem tasarımınızda hemde tasarımınızın entegre olduğu sistemin optimize edilmesi gerekmektedir.

web tasarım

Sitenizin tasarımı,dizaynı ve kullanılabilirliğinin tam olması internet ortamında yayına başlayabilmeniz için en temel unsurlardır. Tabiiki bunları yapmanız sizi arama motorlarında ilk sayfaya çıkarmayacaktır bulunabilirliğinizi arttıracaktır. İlk sayfada çıkmak yada bulunabilirliğinizi üst seviyelere çıkarmak için seo optimizasyonu olarak adlandırdığımız işlemin yapıması gerekir.

Web sitesinde Hız, uyum veya kullanılabilirlik sağlamak yeterli değildir.Sorunsuz bir kullanıcı deneyimi için üçünün bir arada olması gerekir.

Web sitesi kurmak,mobil uyumlu tasarım yapmak, mobil kullanılabilirliği arttırmak, tasarımın hızlı çalışmasını sağlayacak optimizasyonu yapmak internet ortamında reklama başlayabilmek için yeterlimidir? Tüm bu gereklilikleri yerine getirdikten sonra sizin için bir başka önemli olanda yönetimdir. Web sitenizi tüm kriterlere uygun hazırladınız ama tasarımınızın çalışacağı sistemin kalitesinin yetersiz olması tüm bu emeklerinizi boşa çıkarabilir.

Bu nedenle kullanacağınız sistem çok önemlidir. İnternet ortamında bir çok hazır sistem bulunmaktadır. Hazır sistemler marka bilinirliği çok iyi olsada kuran kişiler ehli olmadığı zaman bir getiriside olmayacaktır. Çünkü hazır sistemlerinde optimize edilmesi gerekir bunun içinde hazır sistemin markası ne olursa olsun o sistem hakkında uzman seviyesinde olmak gerekir.

Bu nedenle 10 yıldır geliştirmekte olduğumuz ve her noktasında uzman seviyesinde olduğumuz kendi cms sistemimizi kullanmaktayız. Sistem uzman seviyesinde olduğumuz bir cms sistemi olduğu için teknik destek anlamında hiç bir problem yaşatmamaktayız. Kullanmakta olduğumuz cms sistemimizin şu an 5000 den fazla kullanıcısı bulunmaktadır. Referanslar bölümümüzde bunlardan bazılarını inceleyebilirsiniz. Sistemimiz hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.


TEKLİF AL İLETİŞİM
Web Site Tasarımı

Web Site Tasarımı Web Site Tasarımı
Herşey bir web sitesi kurmak ile başlar. İnternetteki yerinizi almak için doğru adrestesiniz. E Ticaret Sitesi E Ticaret Sitesi
E Ticaret sitenizi kurun satışa hemen başlayın. Büyüyen pazarda yerinizi hemen alın. Mobil Uygulama Mobil Uygulama
Müşterilerinizin aklında kalıcı olmanın ve ücretsiz bildirim göndermenin yolu. Seo Optimizasyon Seo Optimizasyon
Arama motorlarında üst sıralarda olmak kuşkusuz çok önemlidir. İnternet Reklamları İnternet Reklamları
Potansiyel müşterilerinize ulaşın. Hedef kitlenizi ve işinizi büyütün. AMP Web Tasarım AMP Web Tasarım
AMP ile mobilde lider olmanın keyfini çıkarın. Web Yönetimi Web Yönetimi
Web sitenizi ve internet yapılanmanızı doğru işletebiliyormusunuz?

Web Hizmetleri & Web Site Tasarımı

Web Hizmetleri & Web Site Tasarımı

İLETİŞİM

PROSED
Mithatpaşa Cad 230 Sk Yalı Mah No:2 Kat:3 Daire:5 Halkbankası Üstü Güzelbahçe/İzmir/TURKEY
+90 232 234 58 16, +90 538 527 85 15
bilgi@prosed.net