Web Hizmetleri

Seo Optimizasyon

Arama motorlarında üst sıralarda olmak kuşkusuz çok önemlidir.

Web Hizmetleri » Seo Optimizasyon

Seo Optimizasyon

Arama motorlarında üst sıralarda olmak için bir çok gerekliliğin yerine getirilmesi gerekir. Bunun için yapılacak tüm çalışmalara seo optimizasyonu adı verilir. Seo optimizasyonu site içi ve site dışı olmak üzere iki şekilde yapılır. Site içi seo optimizasyonunda öncelikle web sitenizin teknik alt yapısının arama motorlarına tam optimize olması gerekir. Tasarımınızda kullandığınız sistem bu konuda en önemli  faktörlerden birisidir.

Site içi seo konusundaki etkenlerden bir diğeri web tasarımınızdır. Kullandığınız tasarımın hız,uyumluluk ve kullanılabilirliğinin kusursuz olması gerekmektedir. Web tasarımınızın arayüzü kodlaması arama motorlarına uygun olmalıdır. En önemli unsurlardan biriside kullanıcı deneyimi için kaliteli bir kullanılabilirliğe sahip olmalıdır.

Site içi seo optimizasyonundaki etkenlerden bir diğeri ise içeriklerinizdir. Sitenizin içerikleri %100 özgün makale ve fotoğraflardan oluşmalıdır. Yeni düzende arama motorlarında kullanılacak olan hatta kısmen şuanda kullanılan yapay zeka ile görsellerde'de isim değiştirerek alıntı yapılması pek mümkün olmayacağı için görsellerinizin ve makalelerinizin özgün olması şarttır.

Tüm bu optimizasyonlar yapıldıktan sonra site dışı seo optimizasyonuna başlanır. Site dışı optimizasyonda etkili unsurlardan birisi geri link dediğimiz (backlink)tir. Geri link sayınızı arttırmanız aramalardaki sıralamalarınızıda yükseltecek ve bulunabilirliğinizi arttıracaktır. Geri link sayımızı arttırabilmek için sosyal ağlar,bloglar,forumlar,iş rehberleri ve daha bir çok ortamda sitenizin özgün makaleler ile paylaşılması gerekir.

Site dışı optimizasyon'da etkili unsurlardan biriside arama motorlarında işletmeinizin yapılandırılmasıdır. Popüler arama motoru google'nin bu konuda ücretsiz bir çok hizmeti bulunmaktadır. Örneğin google bussines,blogger,google +plus,google maps gibi aynı şekilde yandex ve daha bir çok arama motorlarında buna benzer işletme yapılandırma uygulamaları bulunmaktadır.

seo optimizasyonu

Site dışı seo optimizasyonunda sosyal ağlar hem geri link hem sıralama hemde trafik açısından önemlidir. Bu nedenle sosyal ağlarınızda işletme hesabına geçişleri kullanıp işletme yapılandırmalarını tam olarak tamamlamalısınız.

Site dışı seo optimizasoynun'da daha buna benzer bir çok uygulama bulunmaktadır. Site içi ve site dışı seo optimizasyonu konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.


TEKLİF AL İLETİŞİM
Seo Optimizasyon

Web Site Tasarımı Web Site Tasarımı
Herşey bir web sitesi kurmak ile başlar. İnternetteki yerinizi almak için doğru adrestesiniz. E Ticaret Sitesi E Ticaret Sitesi
E Ticaret sitenizi kurun satışa hemen başlayın. Büyüyen pazarda yerinizi hemen alın. Mobil Uygulama Mobil Uygulama
Müşterilerinizin aklında kalıcı olmanın ve ücretsiz bildirim göndermenin yolu. Seo Optimizasyon Seo Optimizasyon
Arama motorlarında üst sıralarda olmak kuşkusuz çok önemlidir. İnternet Reklamları İnternet Reklamları
Potansiyel müşterilerinize ulaşın. Hedef kitlenizi ve işinizi büyütün. AMP Web Tasarım AMP Web Tasarım
AMP ile mobilde lider olmanın keyfini çıkarın. Web Yönetimi Web Yönetimi
Web sitenizi ve internet yapılanmanızı doğru işletebiliyormusunuz?

Web Hizmetleri & Seo Optimizasyon

Web Hizmetleri & Seo Optimizasyon

İLETİŞİM

PROSED
Mithatpaşa Cad 230 Sk Yalı Mah No:2 Kat:3 Daire:5 Halkbankası Üstü Güzelbahçe/İzmir/TURKEY
+90 232 234 58 16, +90 538 527 85 15
bilgi@prosed.net