Web Hizmetleri

Mobil Uygulama

Müşterilerinizin aklında kalıcı olmanın ve ücretsiz bildirim göndermenin yolu.

Web Hizmetleri » Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Mobil uygulamalar müşterilerinizin aklında kalıcı olmanın yollarından birtanesidir. İnternetin %65'i mobil cihazlar ve uygulamalar ile kullanılmaktadır. Firmanızı yansıtan bir mobil uygulama %65'in içinde olacağınız anlamına gelir. Mobil uygulama yaparken bazı etkenlere dikkat etmelisiniz. Web sitenizin farklı mobil uygulamanızın farklı bir tasarıma sahip olması kullanılabilirliği zorlaştıracaktır. Mobil uygulamanızın web sitenizin mobil görünümü ile aynı olması kullanıcılarınız için daha kolay olacaktır.

Mobil uygulamalar android uygulama,ios uygulama olarak iki şekildedir. Mobil uygulamalar yapılış şekline göre farklı maliyetler oluşturur. Örneğin web sitenizin mobil görünümü ile bir mobil uygulama yapılabilir bu şekildeki uygulamalar maliyet olarak düşük ücretlere yapılmaktadır.

Mobil uygulamanız web sitenizin mobil görünümü ile yapılacaksa bu durumda belirleyici etken web sitenizin mobil tasarımı olacaktır. Uygulamanızın sorunsuz kullanılabilmesi için web sitenizin mobil tasarımının duyarlı ve kullanılabilirliği yüksek bir tasarım olması gerekir. Eğer mobil tasarımınız duyarlı bir tasarım değil ise bu durumda mobil uygulamanız kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunmayacaktır.

Mobil uygulamanız web sitenizden bağımsız olacaksa bu durumda web sitenizin görünümü önemli değildir. Mobil uygulamanız için ayrı bir tasarım yapılacaktır. Ayrı bir tasarım ayrı bir data gerektirecektir bu durumda yüksek maliyetler söz konusu olucaktır.

Mobil uygulama konusunda farklı etkenlerde bulunmaktadır. Mobil uygulamanızı hayata geçirmek için ssl sertifikanızında olması gereklidir. Google playstore ve diğer ortamlarda yayınlayabilmeniz için ssl sertifikası şartı aranmaktadır.

Mobil uygulamanız için gerekli olan ssl sertifikası ise kullanacağınız mobil uygulamanın amacına göre farklı maliyetler gerektirecektir.

Mobil ugyulama konusunda daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 


TEKLİF AL İLETİŞİM
Mobil Uygulama

Web Site Tasarımı Web Site Tasarımı
Herşey bir web sitesi kurmak ile başlar. İnternetteki yerinizi almak için doğru adrestesiniz. E Ticaret Sitesi E Ticaret Sitesi
E Ticaret sitenizi kurun satışa hemen başlayın. Büyüyen pazarda yerinizi hemen alın. Mobil Uygulama Mobil Uygulama
Müşterilerinizin aklında kalıcı olmanın ve ücretsiz bildirim göndermenin yolu. Seo Optimizasyon Seo Optimizasyon
Arama motorlarında üst sıralarda olmak kuşkusuz çok önemlidir. İnternet Reklamları İnternet Reklamları
Potansiyel müşterilerinize ulaşın. Hedef kitlenizi ve işinizi büyütün. AMP Web Tasarım AMP Web Tasarım
AMP ile mobilde lider olmanın keyfini çıkarın. Web Yönetimi Web Yönetimi
Web sitenizi ve internet yapılanmanızı doğru işletebiliyormusunuz?

Web Hizmetleri & Mobil Uygulama

Web Hizmetleri & Mobil Uygulama

İLETİŞİM

PROSED
Mithatpaşa Cad 230 Sk Yalı Mah No:2 Kat:3 Daire:5 Halkbankası Üstü Güzelbahçe/İzmir/TURKEY
+90 232 234 58 16, +90 538 527 85 15
bilgi@prosed.net