Sistemimiz Hakkında

Hız

Arama motorlarında web sitenizin hızlı olması gerekir.

Sistemimiz Hakkında » Hız

Hız

Popüler arama motoru googlenin en fazla önem verdiği konulardan birisi web sitenizin hızıdır. Yapılan istatistiklerde ziyaretçilerin 5 saniyeden geç açılan sitelerden hemen çıktıkları gözlenmektedir. Google analytics ile sitenizi takip ettiğinizde hemen çıkma oranı ölçümü vardır.

Bu ölçümdeki hemen çıkma oranının yükselmesinin en büyük sebeplerinden birisi web sitenizin hızıdır. Web sitenizdeki hemen çıkma oranının yükselmesi arama dizinindeki sıralamanıza olumsuz etki eden unsurlardandır.

Web sitenizin hızını etkileyen bir çok etken bulunmaktadır. Web sitenizin anasayfasına popup açılır resim duyuru yada benzer uygulamalar da sitenizin açılma hızını etkiler. Bunun gibi bir çok etken web sitenizin açılış hızını etkilemekte ve size sıralamalarda kayıp vermektedir. Web sitenizi bilgisayarınızdan görüntülediğinizde normal bir hızda gibi görünebilir ancak bu sizi yanıltabilir. Web sitenizin hızının olması gereken hızda olup olmadığını anlamanın en iyi yolu profesyonel araçlar ile ölçülmesidir. İnternet ortamındaki ölçümler sizi yanıltabilir çünkü arama motorları sitenizin hızını 3G 'ye göre ölçümler ancak internet ortamındaki hız testlerinin bir çoğu 4,5G ye göre ölçümleme yapar bu nedenle hız testi kesinlikle profesyonel bir araçla yapılmalıdır.

Sitenizin hızını tasarımınızdaki uygulamaların dışında kullandığınız alt yapı'da etkiler. Kullanmakta olduğunuz sistemdeki uyumsuz bir modül yada benzer bir sistem uygulaması sitenizin yavaş çalışmasına neden olur.  Bu nedenle sadece tasarımınızı değil kullanacağınız alt yapı sisteminin'de optimize edilmesi gereklidir.

Biz ise piyasadaki hazır sistemleri kullanmıyoruz. 15 yıldır geliştirmekte olduğumuz herşeyiyle arama motoru dostu cms sistemimizi sunuyoruz. Prosed alt yapısı hafif ve hızlıdır. 1000 üzeri modülü ile isteklerinize cevap vermeye hazırdır. Her türlü teste tabii tutarak teslim ettiğimiz sistemimiz arama motorlarına tam uyumludur.

Masa üstü uyumu ve hızı dışında mobilde'de tüm kriterlere uygundur.

Mobil kullanımda alternatif olarak google AMP alt yapımızda bulunmaktadır. Google AMP ile mobil'de ziyaretçilerinize daha hızlı ve daha mükkemmel bir kullanıcı deneyimi yaşatabilirsiniz.


TEKLİF AL İLETİŞİM
Hız

Web Site Tasarımı Web Site Tasarımı
Herşey bir web sitesi kurmak ile başlar. İnternetteki yerinizi almak için doğru adrestesiniz. E Ticaret Sitesi E Ticaret Sitesi
E Ticaret sitenizi kurun satışa hemen başlayın. Büyüyen pazarda yerinizi hemen alın. Mobil Uygulama Mobil Uygulama
Müşterilerinizin aklında kalıcı olmanın ve ücretsiz bildirim göndermenin yolu. Seo Optimizasyon Seo Optimizasyon
Arama motorlarında üst sıralarda olmak kuşkusuz çok önemlidir. İnternet Reklamları İnternet Reklamları
Potansiyel müşterilerinize ulaşın. Hedef kitlenizi ve işinizi büyütün. AMP Web Tasarım AMP Web Tasarım
AMP ile mobilde lider olmanın keyfini çıkarın. Web Yönetimi Web Yönetimi
Web sitenizi ve internet yapılanmanızı doğru işletebiliyormusunuz?

Sistemimiz Hakkında & Hız

Sistemimiz Hakkında & Hız

İLETİŞİM

PROSED
Mithatpaşa Cad 230 Sk Yalı Mah No:2 Kat:3 Daire:5 Halkbankası Üstü Güzelbahçe/İzmir/TURKEY
+90 232 234 58 16, +90 538 527 85 15
bilgi@prosed.net