Sistemimiz Hakkında

Güvenlik

Web sitenizin hem ziyaretçiler hem arama motorları açısından güvenliği önemlidir.

Sistemimiz Hakkında » Güvenlik

Güvenlik

Web sitenizin güvenliği önemlidir. Ziyaretçilerinize güven vermek sitenizde gönül rahatlığı ile dolaşmaları hem sizin hemde arama motorları açısından olumlu bir sonuç almanızı sağlayan etkenlerdendir.

Web site güvenli konusunda bir çok etken belirleyici rol oynar. Örneğin kullanmakta olduğunuz sistem bu anlamda çok önemlidir. İnternet ortamındaki hazır sistemler bu anlamda çok güvenli değildirler. Hazır sistemin markası bilinirliği tabiiki önemli ancak onu kullanacak ve kuracak kişilerin o sistem hakkındaki bilgileri daha önemlidir.

Marka bilinirliği yüksek bir hazır sistemi kolayca kurabilirsiniz ancak hazır sistemler gereği gibi optimize edilmesi ve güvenlik ayarlarının yapılması gerekir. Günümüzde ise bir çok yerde hazır kurulum yapıp yine hazır şablon ile 1 gün hatta daha kısa bir sürede bile web sitesi teslimi yapılıyor. Bu durum yazılıma güvenmemenizi gerektirmez ancak yazılımı kuran firma yada kişilerin bilgisi önemlidir. Bu nedenle sadece fiyatın uygun olması sizi aldatmamalıdır.

web site güvenlik

Web sitenizin güvenliğini etkileyen diğer bir unsur ise kullanacağınız sunucudur. Günümüzde kampanya ve ucuz şeklinde güncel olmayan eski sürüm bir çok sunucu bulunmaktadır. Bu sunucular pek güvenli değildirler ve sunucudaki herhangi bir açık web sitenizide etkileyecektir. Bu nedenle sunucu alırkende güncel sürüm olmasına ve aldığınız firmanın referanslarına dikkat etmelisiniz.

web site güvenliği

Biz ise sizlere vermekte olduğumuz cms sistemimiz hakkında 15 yıllık bir tecrübeye sahibiz. Bu nedenle herhangi bir teknik destek sorunu yaşatmamaktayız. Biz sunucularımızda sadece kendi müşterilerimizi barındırmaktayız. Kendi müşterilerimiz dışında piyasaya sunucu hizmetimiz bulunmamaktadır.


TEKLİF AL İLETİŞİM
Güvenlik

Web Site Tasarımı Web Site Tasarımı
Herşey bir web sitesi kurmak ile başlar. İnternetteki yerinizi almak için doğru adrestesiniz. E Ticaret Sitesi E Ticaret Sitesi
E Ticaret sitenizi kurun satışa hemen başlayın. Büyüyen pazarda yerinizi hemen alın. Mobil Uygulama Mobil Uygulama
Müşterilerinizin aklında kalıcı olmanın ve ücretsiz bildirim göndermenin yolu. Seo Optimizasyon Seo Optimizasyon
Arama motorlarında üst sıralarda olmak kuşkusuz çok önemlidir. İnternet Reklamları İnternet Reklamları
Potansiyel müşterilerinize ulaşın. Hedef kitlenizi ve işinizi büyütün. AMP Web Tasarım AMP Web Tasarım
AMP ile mobilde lider olmanın keyfini çıkarın. Web Yönetimi Web Yönetimi
Web sitenizi ve internet yapılanmanızı doğru işletebiliyormusunuz?

Sistemimiz Hakkında & Güvenlik

Sistemimiz Hakkında & Güvenlik

İLETİŞİM

PROSED
Mithatpaşa Cad 230 Sk Yalı Mah No:2 Kat:3 Daire:5 Halkbankası Üstü Güzelbahçe/İzmir/TURKEY
+90 232 234 58 16, +90 538 527 85 15
bilgi@prosed.net