Web Hizmetleri

AMP Web Tasarım

AMP ile mobilde lider olmanın keyfini çıkarın.

Web Hizmetleri » AMP Web Tasarım

AMP Web Tasarım

AMP Nedir?

Accelerated Mobile Pages ( Amp ) web sitenizin mobilde içeriklerinin daha hızlı erişilmesi için uygulanan bir kodlama yöntemdir. Popüler arama motoru googlenin projesi olan AMP mobil kullanımda mükemmel bir mobil kullanıcı deneyimi yaşatmak amacıyla çıkmıştır. AMP ile yapılan web sitelerinde mobil hızı mükkemmeldir.

AMP ile yapılan web sitelerinin diğer web sitelerinden bazı farkları bulunmaktadır. Örneğin AMP sitelerde büyük slaytlara ve javascript dediğimiz uygulamalara rastlamazsınız. AMP mobil açılış hızını engelleyebilecek uygulamalara izin vermemektedir. AMP ile web sitesi basit ve sade bir görünüme sahip olur.

AMP ile yapılan web siteleri basit ve sade bir görünüme sahip olsalarda mobil performansı çok iyidir. Açılış hızının iyi olması ve içeriklerin basit ve sade olması sitenizi mobilden ziyaret eden kullanıcılarınıza harika bir kullanıcı deneyimi yaşatır. AMP'nin bu performansı arama sonuçlarınada tabiiki etki etmektedir. Mobil arama sonuçlarında lider olmanın keyfini sürebilirsiniz.

AMP web site denince aklınıza bambaşka bir yönetim yada çok farklı bir şekil gelmesin. AMP'nin kodlama farklılıkları vardır buda sizin web sitenizin kullanımını etkilemez. Örneğin bir web siteniz var içerik eklemeyi,yönetmeyi vs öğrendiniz AMP ile yeni birşeyler öğrenmeyeceksiniz bildiğiniz şekilde içerik eklemeye ve yönetmeye devam edebilirsiniz. AMP sizin mevcut sitenizin kodlama yapısında değişikler oluşturur görünümünüzü yada kullanımınızı etkilemeyecektir.


TEKLİF AL İLETİŞİM
AMP Web Tasarım

Web Site Tasarımı Web Site Tasarımı
Herşey bir web sitesi kurmak ile başlar. İnternetteki yerinizi almak için doğru adrestesiniz. E Ticaret Sitesi E Ticaret Sitesi
E Ticaret sitenizi kurun satışa hemen başlayın. Büyüyen pazarda yerinizi hemen alın. Mobil Uygulama Mobil Uygulama
Müşterilerinizin aklında kalıcı olmanın ve ücretsiz bildirim göndermenin yolu. Seo Optimizasyon Seo Optimizasyon
Arama motorlarında üst sıralarda olmak kuşkusuz çok önemlidir. İnternet Reklamları İnternet Reklamları
Potansiyel müşterilerinize ulaşın. Hedef kitlenizi ve işinizi büyütün. AMP Web Tasarım AMP Web Tasarım
AMP ile mobilde lider olmanın keyfini çıkarın. Web Yönetimi Web Yönetimi
Web sitenizi ve internet yapılanmanızı doğru işletebiliyormusunuz?

Web Hizmetleri & AMP Web Tasarım

Web Hizmetleri & AMP Web Tasarım

İLETİŞİM

PROSED
Mithatpaşa Cad 230 Sk Yalı Mah No:2 Kat:3 Daire:5 Halkbankası Üstü Güzelbahçe/İzmir/TURKEY
+90 232 234 58 16, +90 538 527 85 15
bilgi@prosed.net