Pro Web Hizmetleri/Prosed Diğer Web Hizmetleri

Pro Web Hizmetleri / Seo

Seo optimizasyonu dendiğinde aklınıza ne gelir tabiikide sitemizin aranan kelimelerde ilk sayfada olması gelir.

Web siteniz tasarımı ve içeriği açısından doyurucu olabilir, sitenizi bilen binlerce kişi tarafından ziyaretçi akınına uğruyor olabilirsiniz. Peki ya sitenizi bilmeyen milyonlarca kişiyi göz ardı mı edeceksiniz?

DSEO:
Nedir dseo? Dseo bizim özel olarak uyguladığımız yüksek maliyetler gerektirmeyen tamamen doğal yollarla uyguladığımız bir anahtar kelime çalışmasıdır. Bu uygulama süre bazlıdır. Uygulamaya başlandığı andan itibaren 3 ile 5 ay arasında netice vermektedir. İlk sayfada çıkarma oranı ise %90'dır. Sözleşmeli olarak yaptığımız bu uygulama hakkında bilgi almak için iletişime geçiniz. Dseo hakkında daha fazla bilgi edinin.

Anahtar Kelime Optimizasyonu:
Kullanmakta olduğumuz prosed içerik yönetim sistemi sizin eklediğiniz sayfalara otomatik olarak arama motoru dostu link oluşturur. Prosed sistem olarak tamamen arama motorlarına optimize olarak yapılandırılmıştır. Bu nedenle herhangi bir optimizasyon yapmasanızda özgün içerik ve sayfa başlıklarını doğru oluşturmanız halinde sitenizin yükselişini farkediceksiniz. Bu firmanız ile ilgili anahtar kelimelerde ilk sayfada olacağınızın garantisi değildir hiç kimse arama motorlarında ilk sayfa garantisi veremez. İlk sayfada yer almak için google adwords yada firmamızın 11 yıllık tecrübesi ile geliştirdiği özel yöntem dseo'yu kullanmalısınız. Bu özel yöntem dseo'yu uyguladığımız bir çok firma bulunmaktadır referanslarımızı inceleyerek gereği araştırmayı yapabilirsiniz. Prosed olarak geliştirdiğimiz bu özel çalışmamız %90 garantilidir. Uygulama hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz.

Görsel Optimizasyonu:
Günümüzde arama motorlarında yapılan aramaların bir çoğu artık görsel olarak yapılmaktadır. Firmanızın anahtar kelimelerde ilk sayfada olması yada üst sıralarda yer alması görsellerde'de ilk sayfada olacağınız anlamına gelmez. Görseller içinde ayrı optimizasyon yapılmaktadır. Prosed arama motoru dostu sistemimiz bu konuda başarılı olsada bu ilk sıra garantisi değildir. Dseo uygulamamız bu konuda'da çok etkili olmaktadır.