Pro Analiz Pro Analiz'teki İçerik raporlarıyla, sitenizin en çok görüntülenen içeriğini ve bilmediğiniz yönleri keşfedin. Sitenizin her bir sayfasının kullanıcılar tarafından ne sıklıkla ziyaret edildiğini, kullanıcıların sitenizde ne kadar kaldıklarını görün

İçerik Analizi

İçerik raporları, ziyaretçilerinize daha iyi bir hizmet sunabilmeniz için, web sitenizin hangi bölümlerinin iyi performans gösterdiğini ve en popüler sayfaların hangileri olduğunu tespit etmenize yardımcı olur.

Daha Fazla Bilgi Edinin

Analiz Araçaları

Pro Analiz, kullanımı kolay bir raporlama sistemi üzerine kurulmuştur. Böylece, birkaç tıklamayla görmek istediğiniz raporlara karar verebilir ve raporlarınızı özelleştirebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Edinin

Sosyal Medya Analizi

Sosyal medya programlarınızın başarısını ölçer. Ziyaretçilerin sitenizdeki paylaşım butonlarını nasıl kullandığını ve sosyal platformlarda içeriğinize nasıl erişitiğini analiz edebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Edinin

Mobil Analiz

Pro Analiz, mobil ortamın işletmeniz üzerindeki etkisini görmenize yardımcı olur. Ayrıca, mobil uygulamalar oluşturuyorsanız, uygulamalarınızın nasıl kullanıldığını görmek için pro analiz in iOS ve Android e yönelik yazılım geliştirme raporlarını kullanın

Daha Fazla Bilgi Edinin

Dönüşüm Analizi

Pro Analizin in özelliklerini kullanarak, kaç müşteri çektiğinizi, ne kadar satış yaptığınızı ve kullanıcıların sitenizle nasıl eriştiğini öğrenin.

Daha Fazla Bilgi Edinin